Филтри -

Градежни машини LGMG од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LGMG од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 200 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 320 кг
Година 02/2021 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 230 кг
Година 01/2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
нови ножична платформа LGMG SS0507 нови ножична платформа LGMG SS0507
2
Контактирајте го продавачот
7.150 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 6.3 м Носивост 230 кг
Година 01/2021 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Choroszcz
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 320 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Полска, Choroszcz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се