Филтри -

Градежни машини LEFFER

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LEFFER: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за дупчење LEFFER 1500 машина за дупчење LEFFER 1500 машина за дупчење LEFFER 1500
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Русија, Москва
машина за дупчење LEFFER Casing Oscillator VRM 120 KL (1200mm) машина за дупчење LEFFER Casing Oscillator VRM 120 KL (1200mm)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 1200 м/ч Сила
Германија, Schrozberg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1997 Километража Сила
Хонг Конг, Tuen Mun N.T.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Австрија, Wien
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се