Филтри -

Градежни машини LEBRERO од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LEBRERO од Шпанија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1980 Километража Сила 92 кс
Шпанија, Alborea (Albacete)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Валјак за асфалт
Година 1987 Километража Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 1990 Километража 8273 м/ч Сила 89 kW
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2000 Километража Сила 59 kW
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се