Филтри -

Градежни машини LEBRERO од Европа

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини LEBRERO: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1992 Километража Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2005 Километража 975 м/ч Сила
Франција, Béthune
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 3500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Компактор
Година 1987 Километража 7928 м/ч Сила
Португалија, Rio Maior
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1980 Километража Сила 92 кс
Шпанија, Alborea (Albacete)
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Валјак за асфалт
Година 1987 Километража Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбиниран валјак
Година 1990 Километража 8273 м/ч Сила 89 kW
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Комбиниран валјак
Година 2000 Километража Сила 59 kW
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 8400 м/ч Сила
Германија, München
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се