Филтри -

Градежни машини LEBRERO

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини LEBRERO: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Комбиниран валјак
Година 1990 Километража 8273 м/ч Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Валјак за асфалт
Година 1987 Километража Сила
Шпанија, Burgos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Валјак со гуми
Година 2005 Километража 975 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 3500 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се