Филтри -

Градежни машини Kubota од Украина

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

33 огласа: Градежни машини Kubota од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Носивост 1530 кг
Година 2018 Километража 2589 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2011 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
30.630 € UAH 1.274.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража 2289 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 3771 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
34.830 € UAH 1.449.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража 1948 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
19.400 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 2053 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
30.360 € UAH 1.263.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража 2289 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
46.500 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1093 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
46.090 € UAH 1.917.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2015 Километража 2934 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
41.800 US$ EUR ≈ 38.580 €
Мини багер
Година 2018 Километража 2780 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 4374 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2018 Километража 2604 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 3146 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
41.800 US$ EUR ≈ 38.580 €
Мини багер
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
33.800 € UAH 1.406.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража 1931 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
46.090 € UAH 1.917.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
28.680 € UAH 1.193.000 UAH
Мини багер
Година 2017 Километража 2019 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Мини багер
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.280 €
Мини багер
Година 2012 Километража 3516 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Мини багер
Година 2009 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.540 €
Мини багер
Година 2003 Километража Сила
Украина, Одесская обл
мини багер Kubota U27-4 мини багер Kubota U27-4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Носивост 690 кг
Година 2017 Километража 2916 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
40.510 € UAH 1.685.000 UAH
Мини багер
Носивост 690 кг
Година 2021 Километража 923 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Претплати се