Филтри -

Градежни машини Kubota од Романија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини Kubota од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 4108 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
71.900 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 02/2024 Километража Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови мини багер Kubota U36-4 нови мини багер Kubota U36-4 нови мини багер Kubota U36-4
3
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1876 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 06/2018 Километража 2324 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1231 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража 3570 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 02/2024 Километража Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2010 Километража 3700 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2003 Километража 3700 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
аукција 5.500 €
Мини багер
Година Километража Сила
Романија, Breasta
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 3700 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 2485 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2007 Километража 8988 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1050 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Роторен багер
Година Километража 5241 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Мини багер
Година 2016 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
13.800 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2200 м/ч Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се