Филтри -

Градежни машини Kubota од Полска

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Градежни машини Kubota од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3312 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3718 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 3939 м/ч Сила
Полска, Brzeziny
P.H.U. Mardex
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.270 € PLN 134.900 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Kasinka Mała
Контактирајте го продавачот
36.650 € PLN 169.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 1546 м/ч Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
19.210 € PLN 88.560 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 1355 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
18.950 € PLN 87.330 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 961 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
27.550 € PLN 127.000 PLN
Мини багер
Година 2013 Километража 6112 м/ч Сила
Полска, Rakoniewice
Контактирајте го продавачот
18.440 € PLN 85.000 PLN
Мини багер
Година 2016 Километража 1546 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
18.980 € PLN 87.500 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 4847 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
17.570 € PLN 81.000 PLN
Мини багер
Година 2010 Километража 3834 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
22.780 € PLN 105.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 5040 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
9.112 € PLN 42.000 PLN
Мини багер
Евро Euro 4 Носивост 2000 кг Брзина 2 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
31.780 € PLN 146.500 PLN
Мини багер
Година 2022 Километража 600 м/ч Сила
Полска, Łuków
Контактирајте го продавачот
18.980 € PLN 87.500 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 4847 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
16.030 € PLN 73.900 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
24.190 € PLN 111.500 PLN
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Łuków
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2009 Километража Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2440 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
25.820 € PLN 119.000 PLN
Мини багер
Година 2020 Километража 1390 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража Сила
Полска, Braniewo
Контактирајте го продавачот
21.260 € PLN 98.000 PLN
Мини багер
Година 2016 Километража 3491 м/ч Сила
Полска, Zaklików
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 1700 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Контактирајте го продавачот
7.890 €
Мини багер
Евро Euro 5 Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Koszalin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се