Филтри -

Градежни машини Kubota од Норвешка

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Kubota од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 184,40 € NOK 2.100 NOK
Мини багер
Година 2012 Километража 8448 м/ч Сила
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2016 Километража 1882 м/ч Сила
Норвешка, Heimdal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
52.590 € NOK 599.000 NOK
Мини багер
Година 2019 Километража 1500 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2013 Километража Сила
Норвешка, Lier
Контактирајте го продавачот
46.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се