Филтри -

Градежни машини Kubota од Литванија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини Kubota од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 4216 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 4258 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.200 €
Мини багер
Година 2006 Километража Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
аукција 14.800 €
Мини багер
Година 2004 Километража 7058 м/ч Сила
Литванија, Alytus
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 4800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Мини багер
Година 2018 Километража 800 м/ч Сила
Литванија, Kužiai
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1415 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1774 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1032 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4798 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1902 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 6696 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 4754 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 7056 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 1979 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2013 Километража 4505 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 2815 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 4366 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража 3525 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1962 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 5200 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Мини багер
Година 2017 Километража 1451 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се