Филтри -

Градежни машини Kubota од Кина

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

156 огласа: Градежни машини Kubota од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.160 €
Багер гасеничар
Година 11/2020 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
багер гасеничар Kubota KX155-3 Tracked Excavator Used Constrction Machinery багер гасеничар Kubota KX155-3 Tracked Excavator Used Constrction Machinery багер гасеничар Kubota KX155-3 Tracked Excavator Used Constrction Machinery
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Kubota KX155 Tracked Excavator Used Construction Machienry багер гасеничар Kubota KX155 Tracked Excavator Used Construction Machienry багер гасеничар Kubota KX155 Tracked Excavator Used Construction Machienry
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
мини багер Kubota KX155 мини багер Kubota KX155
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 07/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.270 €
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.220 €
Мини багер
Година 2018 Километража 2780 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 1400 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.270 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.330 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.140 €
Мини багер
Носивост 2648 кг
Година 2019 Километража 1128 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.160 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 8000 кг
Година 05/2018 Километража 1000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.270 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 6000 кг
Година 07/2019 Километража 1000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.990 €
Багер гасеничар
Година 06/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.880 €
Багер гасеничар
Година 06/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.910 €
Мини багер
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.100 US$ EUR ≈ 9.534 €
Багер гасеничар
Година 09/2017 Километража 2400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.800 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.800 US$ EUR ≈ 13.970 €
Багер гасеничар
Година 01/2021 Километража 1000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.690 €
Багер гасеничар
Година 03/2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.667 US$ EUR ≈ 11.010 €
Багер гасеничар
Година 07/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.200 US$ EUR ≈ 9.628 €
Мини багер
Носивост 810 кг
Година 2018 Километража 2857 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.740 €
Мини багер
Носивост 2160 кг
Година 2019 Километража 1900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.800 €
Мини багер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Мини багер
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Мини багер
Година 02/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Претплати се