Филтри -

Градежни машини Kubota од Италија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Градежни машини Kubota од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 2700 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2020 Километража 851 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 2671 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 3529 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 3809 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 2283 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година Километража 2575 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 2604 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 1858 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1343 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2019 Километража 1262 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2019 Километража 1480 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2019 Километража 1762 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2022 Километража 1 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2023 Километража 2 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 2823 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Мини багер
Година 2019 Километража 1441 м/ч Сила
Италија, Caorso
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Мини багер
Година 2019 Километража 1225 м/ч Сила
Италија, Caorso
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Caorso
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 4867 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Мини багер
Висина на подигање 5.67 м
Година 2020 Километража 158 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4912 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мини багер
Година 2004 Километража 4484 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 6201 м/ч Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 3383 м/ч Сила
Италија, Rome
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се