Филтри -

Градежни машини Kubota од Чешка Република

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини Kubota од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.440 € CZK 289.000 CZK
Мини багер
Година 2008 Километража 4909 м/ч Сила
Чехија, Rožmitál pod Třemšínem

Други марки во делот "Градежни машини од Чешка Република"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
61.589 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 11128 м/ч Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Носивост 13520 кг
Година 2003-07 Километража 486834 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
138.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Чехија, Praha 10
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража 918 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Машина за набивање столбови
Година 2020 Километража 889 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
77.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
аукција 15.790 € CZK 399.000 CZK
Телескопски багер
Година 01/1987 Километража Сила
Чехија, Bělotín
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 7798 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
багер гасеничар Komatsu PC 600-8 (58.6t) 3.5m3 NOVÁ NEW NEU hardox lopata lyzka schaufel багер гасеничар Komatsu PC 600-8 (58.6t) 3.5m3 NOVÁ NEW NEU hardox lopata lyzka schaufel багер гасеничар Komatsu PC 600-8 (58.6t) 3.5m3 NOVÁ NEW NEU hardox lopata lyzka schaufel
3
Контактирајте го продавачот
65.310 € CZK 1.650.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 17565 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
132.600 € CZK 3.350.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11840 м/ч Сила
Чехија, Úžice
возило со дигалка со корпа Nissan F24.25.35 возило со дигалка со корпа Nissan F24.25.35 возило со дигалка со корпа Nissan F24.25.35
3
Контактирајте го продавачот
18.170 € CZK 459.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Дофат на стрела 16 м
Година 2010 Километража 220000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
11.680 € CZK 295.000 CZK
Вибрационен валјак за земја
Година 1986 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
25.730 € CZK 650.000 CZK
Мини багер
Година 2014 Километража 1290 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
35.980 € CZK 909.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
25.690 € CZK 649.000 CZK
Автодигалка
Година 1992 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 13.850 € CZK 350.000 CZK
Камион-мешалка
Година 08/1998 Километража Сила
Чехија, Želetice
Контактирајте го продавачот
аукција 13.850 € CZK 350.000 CZK
Пумпа за бетон
Година 06/1997 Километража Сила
Чехија, Želetice
Контактирајте го продавачот
аукција 11.040 € CZK 279.000 CZK
Автодигалка
Година 01/1982 Километража 38211 км Сила
Чехија, Praha 9 - Hloubětín
Контактирајте го продавачот
аукција 1.148 € CZK 29.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 01/1985 Километража Сила
Чехија, Praha 9 - Třeboradice
Контактирајте го продавачот
аукција 9.856 € CZK 249.000 CZK
Багер гасеничар
Година 01/2004 Километража 12366 м/ч Сила
Чехија, Křižanov
Контактирајте го продавачот
аукција 19.750 € CZK 499.000 CZK
Камион-мешалка
Година 02/2004 Километража 397926 км Сила
Чехија, Křižanov
Контактирајте го продавачот
аукција 6.689 € CZK 169.000 CZK
Багер на тркала
Година 01/2005 Километража Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
аукција 29.690 € CZK 750.000 CZK
Асфалт павер гасеничар
Година 01/2013 Километража 3860 м/ч Сила
Чехија, Frýdek-Místek 1
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи