Филтри -

Градежни машини Kubota од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

7 огласа: Градежни машини Kubota од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 08/2016 Километража 4160 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Мини багер
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини багер
Евро Euro 4
Година 06/2010 Километража 4700 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5 Носивост 3540 кг
Година 09/2017 Километража 3709 м/ч Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
13.750 € BGN 26.900 BGN
Мини багер
Година 2013 Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
15.340 € BGN 30.000 BGN
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
21.538 € Без ДДВ
Мини багер
Година 02/2014 Километража 3500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се