Филтри -

Градежни машини Krupp од Полска

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Krupp од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.510 € PLN 209.900 PLN
Автодигалка
Година 1987 Километража 14000 м/ч Сила
Полска, Dębołęka
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 70 GMT-AT
Година 07/1987 Километража 169000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
20.270 € PLN 93.500 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 36 м
Година 1988 Километража 26000 км Сила
Полска, Kościan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 26 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се