Филтри -

Градежни машини Krupp од Германија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Krupp од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
фабрика за бетон Krupp Concrete mixing plant
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 12GTT Висина на подигање 16 м Носивост 100 кг
Година 1970 Километража 16253 км Сила
Германија, Sottrum
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Оплата
Година 2000 Километража Сила
Германија, Allensbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 20.5 м
Година 11/1994 Километража 111802 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година 12/1991 Километража 106848 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
36.599 €
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел KMK 2025 Дофат на стрела 25 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 12/1994 Километража 146368 км Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1973-11 Километража 18911 км Сила
Германија, Bovenden
автодигалка Krupp 12 GTT
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1973-11 Километража 18911 км Сила
Германија, Bovenden
пневматски чекан Krupp Presslufthammer пневматски чекан Krupp Presslufthammer пневматски чекан Krupp Presslufthammer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се