Филтри -

Градежни машини Krupp од Европа

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

40 огласа: Градежни машини Krupp

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Krupp 4070 на шасија Grove GMK 4070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 4070 Висина на подигање 54 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч
Година 1994 Километража 88000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Krupp Krupp KMK 4070 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 4070 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1993 Километража Сила
Австрија, Vienna
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел KMK 40/80 Висина на подигање 56 м Дофаќач 13 м
Година 06/1991 Километража 125000 км Сила
Бугарија, Ruse
автодигалка Krupp Krupp 70 GMT for parts автодигалка Krupp Krupp 70 GMT for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 5090 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 16 м
Година 10/1991 Километража Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 5110 Висина на подигање 50.5 м Дофаќач 16 м Носивост 110000 кг
Година 11/1992 Километража 80533 км Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел 5110 Висина на подигање 50.5 м Дофаќач 16 м Носивост 110 кг
Година 10/1992 Километража 98762 км Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Дофаќач 16 м
Година 10/1988 Километража Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
250.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Krupp Модел 8350 Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 52 м Дофаќач 52 м Капацитет на крајот на стрелата 350 т Брзина 70 км/ч
Година 1989 Километража 100000 км Сила
Албанија, Labinot-Fushë
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел KMK4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 77 м Носивост 160000 кг Капацитет на крајот на стрелата 160 т
Година 1995 Километража 104264 км Сила
Србија, Свилојево
автодигалка Krupp Krupp KMK 2035 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 2035 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
21.470 € PLN 92.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 26 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел Kmk 3045 Висина на подигање 32 м Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 1991 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 70 GMT-AT
Година 07/1987 Километража 169000 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
48.980 € PLN 209.900 PLN
Автодигалка
Година 1987 Километража 14000 м/ч Сила
Полска, Dębołęka
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Машина за дупчење
Евро Euro 1
Година 1990 Километража Сила
Австрија, Sooß bei Wien
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.800 €
Автодигалка
Висина на подигање 141 м Дофат на стрела 37 м
Година 1995 Километража 19331 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Krupp Висина на подигање 59 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 11.2 м Носивост 48000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т Брзина 70 км/ч
Година 1995 Километража 19000 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 12GTT Висина на подигање 16 м Носивост 100 кг
Година 1970 Километража 16253 км Сила
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи