Филтри -

Градежни машини Krupp

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

42 огласа: Градежни машини Krupp

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Машина за набивање столбови
Година 2000 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 114.800 €
Автодигалка
Висина на подигање 141 м Дофат на стрела 37 м
Година 1995 Километража 19331 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел GMK 3050 Висина на подигање 45 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 80 км/ч
Година 1995 Километража Сила
Финска, Helsinki
автодигалка Krupp 4070 на шасија Grove GMK 4070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 4070 Висина на подигање 54 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина 80 км/ч
Година 1994 Километража 88000 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 2 Марка на кран Krupp Висина на подигање 59 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 11.2 м Носивост 48000 кг Капацитет на крајот на стрелата 80 т Брзина 70 км/ч
Година 1995 Километража 19000 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 42.3 м Дофаќач 9 м Носивост 100000 кг
Година 06/1993 Километража 60000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 04/1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 38 м Носивост 200000 кг
Година 1993 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 12GTT Висина на подигање 16 м Носивост 100 кг
Година 1970 Километража 16253 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел Kmk 3045 Висина на подигање 32 м Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 1991 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
21.620 € PLN 92.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 26 м
Година 1989 Километража Сила
Полска, WOJKOWICE KOŚCIELNE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 60 м Дофаќач 35 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 05/1995 Километража 60090 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел KMK4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 1990 Километража 114000 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 4080 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м
Година Километража Сила
Грција, Eleftherio-Kordelio
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Модел 40.70 Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 26 м Дофаќач 12 м
Година 04/1990 Километража 600000 км Сила
Италија, Venturina Terme
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Брзина 75 км/ч
Година 12/1991 Километража 106848 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990-01-01 Километража 70600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
25.380 € BRL 150.000 R$
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1993 Километража 520000 км Сила
Бразил
автодигалка Krupp Krupp KMK 2025 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 2025 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
автодигалка Krupp Krupp KMK 8350 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 8350 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
автодигалка Krupp Krupp KMK 3045 for parts автодигалка Krupp Krupp KMK 3045 for parts
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи