Филтри -

Градежни машини Kramer од Холандија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини Kramer од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2014 Километража 1658 м/ч Сила
Холандија, Reusel

Other makes in the section "Градежни машини од Холандија"

валјак за асфалт BOMAG BW 161 AD-4
1
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 4489 м/ч Сила
Холандија, Haps
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
валјак за асфалт BOMAG BW 174 AP-4I AM
1
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2016 Километража 4910 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак за асфалт BOMAG BW 151 AD-5
1
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2015 Километража 5081 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак за асфалт Dynapac CC1100
1
Контактирајте го продавачот
10.870 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 1600 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
14.870 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 987 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак за асфалт Hamm HD 75
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 2523 м/ч Сила
Холандија, Haps
валјак за асфалт Hamm HDO 75K
1
Контактирајте го продавачот
23.670 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 5827 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2018 Километража 240 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража 6780 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
69.700 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2011 Километража 275041 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2011 Километража 6832 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2019 Километража 3547 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2015 Километража 6827 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража 8804 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 14039 м/ч Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10177 м/ч Сила
Холандија, Nuland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година Километража 10386 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
82.500 €
Багер на тркала
Година 2014 Километража 8175 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година Километража 2390 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак со гуми
Година Километража 3700 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Контактирајте го продавачот
55.500 €
Багер на тркала
Година 02/2019 Километража 2720 м/ч Сила
Холандија, Fijnaart
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 4 Носивост 10800 кг
Година 2009 Километража 130010 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Носивост 7480 кг
Година 07/1987 Километража 683743 км Сила
Холандија, Oldenzaal
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 8557 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи