Филтри -

Градежни машини KrAZ од Украина

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

16 огласа: Градежни машини KrAZ од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови автодигалка Tadano TM-35100 на шасија KrAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TM-35100 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 30.5 м Дофаќач 15 м Носивост 37100 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.860 €
Автодигалка
Марка на кран KTA Модел 28 Висина на подигање 30.7 м Дофат на стрела 21.5 м
Година 2007 Километража 74800 км Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.390 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 3575 Висина на подигање 15 м
Година 1994 Километража Сила
Украина, Poltava
нови машина за рециклирање на асфалт KrAZ 5233Н2 УЯР-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-25) и КрАЗ-63221 (КТА-25)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови термо бункер за асфалт KrAZ 65055 КДМ 1502 Котел для литого асфальта
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Термо бункер за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КC-55712) и КрАЗ-63221 (КC-55712)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КC-55712) и (КC-55712)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови прскалка за битуменска емулзија KrAZ 65053 КДМ-333
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-32)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови пумпа за бетон KrAZ 65053 JXZ 37-4.16НР
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови телескопски багер KrAZ 65053 UDS-114R Автоэкскаватор-планировщик
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови машина за рециклирање на асфалт KrAZ Н12.2-УЯР-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-28)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-25) и КрАЗ-63221 (КТА-25)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се