Филтри -

Градежни машини Komatsu од Унгарија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

32 огласа: Градежни машини Komatsu од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
47.620 €
Багер на тркала
Година 2011 Километража 6819 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
50.090 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2009 Километража 13416 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.740 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 2560 кг
Година 2012 Километража 9330 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.730 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7877 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2010 Километража 8000 м/ч Сила
Унгарија, Gyor, Győr-Moson-Sopron
Контактирајте го продавачот
23.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 1
Година 2008 Километража 9451 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
багер гасеничар Komatsu PC228us LC-3
1
Контактирајте го продавачот
36.590 € HUF 14.200.000 HUF
Багер гасеничар
Година 03/2008 Километража 10300 м/ч Сила
Унгарија, Várdomb
Контактирајте го продавачот
102.800 € HUF 39.900.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 20800 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
82.210 € HUF 31.900.000 HUF
Багер-натоварувач
Година 11/2020 Километража 3430 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Мини натоварувач
Година 2007 Километража 1750 м/ч Сила
Унгарија, Berettyóújfalu
Контактирајте го продавачот
22.680 € HUF 8.800.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
17.910 € HUF 6.950.000 HUF
Багер на тркала
Година 1996 Километража 20 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
39.940 € HUF 15.500.000 HUF
Багер на тркала
Година 2009 Километража 17 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
49.740 € HUF 19.300.000 HUF
Багер на тркала
Година 2013 Километража 11 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
73.440 € HUF 28.500.000 HUF
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 16 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
116.000 € HUF 45.000.000 HUF
Булдожер
Година 2013 Километража 12 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
51.540 € HUF 20.000.000 HUF
Булдожер
Година 2003 Километража 16 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
33.500 € HUF 13.000.000 HUF
Булдожер
Година 2001 Километража 17 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
35.820 € HUF 13.900.000 HUF
Багер гасеничар
Година Километража 15500 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.730 € HUF 12.700.000 HUF
Грејдер
Година 1985 Километража 4210 м/ч Сила
Унгарија, Mezőberény
Контактирајте го продавачот
33.250 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 18000 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
33.100 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2005 Километража 14824 м/ч Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
33.240 € HUF 12.900.000 HUF
Багер на тркала
Година 2006 Километража 23924 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 7820 м/ч Сила
Унгарија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи