Филтри -

Градежни машини Komatsu од Украина

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

39 огласа: Градежни машини Komatsu од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 9815 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Хустський район
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
135.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 4600 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 12948 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Украина, Bila Tserkva
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.020 €
Грејдер
Година 07/2007 Километража 7200 м/ч Сила
Украина, Кривий Ріг
Контактирајте го продавачот
169.999 € Со вклучен ДДВ
Уривање багер
Година 2008 Километража 5041 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
69.999 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 18000 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
багер гасеничар Komatsu PC450
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 75.720 €
Багер гасеничар
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
51.000 US$ EUR ≈ 47.090 €
Багер на тркала
Година 2007 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Требухів
багер гасеничар Komatsu PC-210LC
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Багер гасеничар
Година 2010 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.020 €
Булдожер
Година 2004 Километража 15500 м/ч Сила
Украина, Lviv
автодигалка Komatsu LW100M-1E автодигалка Komatsu LW100M-1E
2
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.010 €
Автодигалка
Модел Komatsu LW100M-1E Дофат на стрела 21.5 м Носивост 10000 кг
Година 1998 Километража 10000 км Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.160 €
Мини багер
Година 2008 Километража 3946 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.010 €
Автодигалка
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Украина, Одесская обл
булдожер Komatsu D61 булдожер Komatsu D61 булдожер Komatsu D61
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
96.000 €
Булдожер
Година 2017 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Poltava
Контактирајте го продавачот
128.600 € Со вклучен ДДВ
Багер со долга стрела
Дофат на стрела 16 м
Година 2019 Километража 4324 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
39.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 14000 м/ч Сила
Украина, Розділ
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.160 €
Мини багер
Евро Euro 5 Носивост 1000 кг
Година 2010 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
84.000 € Со вклучен ДДВ
Булдожер
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Булдожер
Носивост 2000 кг
Година 2004 Километража 14500 км Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 2007 Километража 6709 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Булдожер
Година 2016 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Drohobych
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2005 Километража 9247 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
208.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 05/2013 Километража 5718 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи