Филтри -

Градежни машини Komatsu од Словачка

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Komatsu од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.777 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 6
Година 09/2023 Километража 120 м/ч Сила
Словачка, Svätý Jur
багер-натоварувач Komatsu WB97S 8 RÝPADLO - NAKLADAČ 4X4 багер-натоварувач Komatsu WB97S 8 RÝPADLO - NAKLADAČ 4X4 багер-натоварувач Komatsu WB97S 8 RÝPADLO - NAKLADAČ 4X4
3
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Багер-натоварувач
Година 2024 Километража 577 км Сила
Словачка, Košice
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража 5 км Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
аукција 23.000 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 2
Година 09/2010 Километража 6045 м/ч Сила
Словачка, Humenné
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2007 Километража 15800 м/ч Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража 21500 м/ч Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 12000 м/ч Сила
Словачка, Želiezovce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 4950 м/ч Сила
Словачка, Želiezovce
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 13264 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 11864 м/ч Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Булдожер
Година 2011 Километража 7796 м/ч Сила
Словачка, Košice
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се