Филтри -

Градежни машини Komatsu од Полска

Резултати од пребарување: 179 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

179 огласа: Градежни машини Komatsu од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.500 € PLN 310.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
21.560 € PLN 99.000 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 2724 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 36 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 12405 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
62.060 € PLN 285.000 PLN
Булдожер
Година 2014 Километража Сила
Полска, Poznań
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7156 м/ч Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
50.080 € PLN 230.000 PLN
Булдожер
Година 2011 Километража 21415 м/ч Сила
Полска, Imielin
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер на тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Багер на тркала
Година 2000 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
38.110 € PLN 175.000 PLN
Багер на тркала
Година 2012 Километража 9200 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.930 € PLN 165.000 PLN
Багер на тркала
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.930 € PLN 165.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 6500 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
191.600 € PLN 880.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 2285 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
натоварувач со тркала Komatsu WA70-7 натоварувач со тркала Komatsu WA70-7 натоварувач со тркала Komatsu WA70-7
3
Контактирајте го продавачот
40.280 € PLN 185.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 1598 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 23 м/ч Сила
Полска, Orzesze
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.800 € PLN 169.000 PLN
Багер на тркала
Година 2009 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1994 Километража 19264 м/ч Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
33.750 € PLN 155.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 10705 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
27.220 € PLN 125.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10848 м/ч Сила
Полска, Milicz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 179 огласа
Прикажи
Претплати се