Филтри -

Градежни машини Komatsu од Кина

Резултати од пребарување: 2717 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2717 огласа: Градежни машини Komatsu од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.200 €
Мини багер
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.200 €
Мини багер
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
50.000 US$ EUR ≈ 47.460 €
Багер гасеничар
Носивост 41400 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 20.410 €
Мини багер
Година 02/2014 Километража 3300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
7.600 US$ EUR ≈ 7.213 €
Багер гасеничар
Година 05/2007 Километража 5400 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
78.500 US$ EUR ≈ 74.510 €
Багер гасеничар
Година 04/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Komatsu PC55MR-2 багер гасеничар Komatsu PC55MR-2 багер гасеничар Komatsu PC55MR-2
3
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.966 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2015 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Мини багер
Носивост 7000 кг
Година 2021 Километража 860 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
29.010 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 302 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2018 Километража 2100 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 2020 Километража Сила
Кина
багер гасеничар Komatsu PC220-6 PC200-6 PC200 PC200-8 багер гасеничар Komatsu PC220-6 PC200-6 PC200 PC200-8 багер гасеничар Komatsu PC220-6 PC200-6 PC200 PC200-8
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 2500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2019 Километража 1570 м/ч Сила
Кина, Shanghai
булдожер Komatsu D155A булдожер Komatsu D155A булдожер Komatsu D155A
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2018 Километража Сила
Кина
мини багер Komatsu PC78US-6 PC78US-6NO мини багер Komatsu PC78US-6 PC78US-6NO мини багер Komatsu PC78US-6 PC78US-6NO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 3960 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.830 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai,Songjiang District
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.930 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4 Носивост 1200 кг
Година 2020 Километража 361 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 61.690 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Багер гасеничар
Носивост 2400 кг
Година 2019 Километража 1620 м/ч Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала Komatsu WA320 WA380-3 натоварувач со тркала Komatsu WA320 WA380-3
2
Контактирајте го продавачот
1 US$ EUR ≈ 0,95 €
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг
Година 2018 Километража 23230 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
10.980 US$ EUR ≈ 10.420 €
Мини багер
Носивост 5000 кг
Година 2016 Километража 2655 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 52.200 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2717 огласа
Прикажи
Претплати се