Филтри -

Градежни машини Komatsu - Хонг Конг

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Градежни машини Komatsu - Хонг Конг

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 34.890 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Брзина 60 км/ч
Година 05/2018 Километража 4000 км Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.260 €
Булдожер
Евро Euro 3
Година 07/2015 Километража 2000 м/ч Сила
Хонг Конг
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.100 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 3000 кг Брзина 60 км/ч
Година 05/2019 Километража 6000 км Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 59.690 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 28300 кг
Година 09/2021 Километража 1109 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
89.000 US$ EUR ≈ 81.730 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Длабочина на копање 8.4 м Длабочина на копање 8445 мм Радиус на копање 5.9 м Висина за истовар 11 м Капацитет на хидраулична пумпа 3.4 бар
Година 06/2020 Километража 2400 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.530 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 3 Носивост 1640 кг Брзина 60 км/ч
Година 05/2020 Километража 3000 км Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 60.610 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 28300 кг
Година 06/2021 Километража 1090 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
33.000 US$ EUR ≈ 30.300 €
Багер гасеничар
Носивост 1000 кг
Година 06/2021 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.860 €
Мини багер
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.160 €
Багер гасеничар
Година 06/2019 Километража Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.490 €
Багер со долга стрела
Евро Euro 4 Висина на подигање 7 м Дофат на стрела 5 м
Година 09/2021 Километража 3000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 60.610 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 28300 кг
Година 06/2021 Километража 1090 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
34.000 US$ EUR ≈ 31.220 €
Багер гасеничар
Носивост 24000 кг
Година 08/2021 Километража 616 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.380 €
Багер гасеничар
Носивост 1000 кг
Година 06/2021 Километража 600 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
66.000 US$ EUR ≈ 60.610 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3 Носивост 2800 кг
Година 02/2021 Километража Сила
Хонг Конг
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи