Филтри -

Градежни машини Komatsu од Чешка Република

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Градежни машини Komatsu од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
36.380 € CZK 899.900 CZK
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 8170 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
40.420 € CZK 999.900 CZK
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 10750 м/ч Сила
Чехија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.410 € CZK 777.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
30.520 € CZK 755.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 10400 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
21.866 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 2725 м/ч Сила
Чехија, Vratimov
Контактирајте го продавачот
61.589 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 11128 м/ч Сила
Чехија, Nové Strašecí
багер гасеничар Komatsu PC 600-8 (58.6t) 3.5m3 NOVÁ NEW NEU hardox lopata lyzka schaufel багер гасеничар Komatsu PC 600-8 (58.6t) 3.5m3 NOVÁ NEW NEU hardox lopata lyzka schaufel багер гасеничар Komatsu PC 600-8 (58.6t) 3.5m3 NOVÁ NEW NEU hardox lopata lyzka schaufel
3
Контактирајте го продавачот
66.700 € CZK 1.650.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 17565 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
135.400 € CZK 3.350.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2005 Километража 11840 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
40.220 € CZK 995.000 CZK
Мини багер
Година 2019 Километража 2817 м/ч Сила
Чехија, Klenovice
Контактирајте го продавачот
44.430 € CZK 1.099.000 CZK
Натоварувач со тркала
Носивост 3000 кг
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
36.340 € CZK 899.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 5168 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3
Година 2011 Километража 8550 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Мини багер
Година 02/2004 Километража 7705 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 20197 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи