Филтри -

Градежни машини Komatsu од Бугарија

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Градежни машини Komatsu од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1000 кг Брзина 20 км/ч
Година 09/2023 Километража Сила
Бугарија, Kardzhali
SUPER OOD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 11995 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
40.850 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 36 км/ч
Година 2008 Километража 10916 м/ч Сила
Бугарија, Nova Zagora
Контактирајте го продавачот
38.600 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2002 Километража 11408 м/ч Сила
Бугарија, Nova Zagora
Контактирајте го продавачот
24.481 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 700 кг
Година 2014 Километража 3837 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража 322 м/ч Сила
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
41.880 € BGN 81.900 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2002 Километража 14182 км Сила
Бугарија, Sofia
натоварувач со тркала Komatsu WA250PZ-6 натоварувач со тркала Komatsu WA250PZ-6 натоварувач со тркала Komatsu WA250PZ-6
3
Контактирајте го продавачот
41.880 € BGN 81.900 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 11310 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
22.925 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 18509 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
21.432 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 5381 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
багер гасеничар Komatsu PC210 багер гасеничар Komatsu PC210
2
Контактирајте го продавачот
118.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 2686 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Година 2019 Километража 400 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 4225 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Булдожер
Година 12/1980 Километража Сила
Бугарија, BURGAZ
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 5381 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
30.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Багер на тркала
Година 2015 Километража 2870 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
13.900 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 1000 кг Брзина 20 км/ч
Година 09/2023 Километража Сила
Бугарија, Kardzhali
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2020 Километража 305 м/ч Сила
Бугарија, Busmantsi
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 2140 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1470 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
30.205 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2006 Километража 18391 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 04/2020 Километража 305 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 4000 кг
Година 12/2007 Километража 2800 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се