Филтри -

Градежни машини Komatsu - Бразил

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини Komatsu - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер гасеничар Komatsu PC210
1
Контактирајте го продавачот
187.893,36 US$ EUR ≈ 171.000 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
102.221,78 US$ EUR ≈ 93.060 €
Грејдер
Година 2014 Километража 8500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала Komatsu WA380 натоварувач со тркала Komatsu WA380
2
Контактирајте го продавачот
85.671,58 US$ EUR ≈ 77.990 €
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер Komatsu D61-EX булдожер Komatsu D61-EX
2
Контактирајте го продавачот
268.697,24 US$ EUR ≈ 244.600 €
Булдожер
Година 2021 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер Komatsu D61-EX булдожер Komatsu D61-EX булдожер Komatsu D61-EX
3
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 157.800 €
Булдожер
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
190.813,98 US$ EUR ≈ 173.700 €
Булдожер
Година 2017 Километража 7200 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
110.983,64 US$ EUR ≈ 101.000 €
Булдожер
Година 2013 Километража 8800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар Komatsu PC200 багер гасеничар Komatsu PC200 багер гасеничар Komatsu PC200
3
Контактирајте го продавачот
76.909,72 US$ EUR ≈ 70.010 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
98.327,61 US$ EUR ≈ 89.510 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 10155 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.989,09 US$ EUR ≈ 67.350 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 11000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар Komatsu PC210
1
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 157.800 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 249 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
148.951,73 US$ EUR ≈ 135.600 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 4300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
126.560,29 US$ EUR ≈ 115.200 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5300 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
173.290,25 US$ EUR ≈ 157.800 €
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3165 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.794,39 US$ EUR ≈ 67.180 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 13000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
68.147,85 US$ EUR ≈ 62.040 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 24000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
89.565,75 US$ EUR ≈ 81.530 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 7891 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
51.597,66 US$ EUR ≈ 46.970 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 9110 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
122.666,13 US$ EUR ≈ 111.700 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 8500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
булдожер Komatsu D51-EX булдожер Komatsu D51-EX булдожер Komatsu D51-EX
3
Контактирајте го продавачот
87.618,66 US$ EUR ≈ 79.760 €
Булдожер
Година 2011 Километража 6032 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
169.201,38 US$ EUR ≈ 154.000 €
Булдожер
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар Komatsu PC130 багер гасеничар Komatsu PC130 багер гасеничар Komatsu PC130
3
Контактирајте го продавачот
105.726,52 US$ EUR ≈ 96.250 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4291 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар Komatsu PC200 багер гасеничар Komatsu PC200 багер гасеничар Komatsu PC200
3
Контактирајте го продавачот
96.964,66 US$ EUR ≈ 88.270 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 10137 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се