Филтри -

Градежни машини Kobelco од Арапските Емирати

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини Kobelco од Арапските Емирати

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар Kobelco CKS1350
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 14700 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 1991 Километража 388790 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2002 Километража 12909 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros Dubai
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 76.2 м Дофат на стрела 30.5 м Носивост 135000 кг
Година 2008 Километража 10437 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2005 Километража 11204 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2022 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
103.000 US$ EUR ≈ 94.980 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2021 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 8097 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.380 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се