Филтри -

Градежни машини Kobelco од Кина

Резултати од пребарување: 474 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

474 огласа: Градежни машини Kobelco од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2021 Километража 3320 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
27.207 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.797 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 2188 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.396 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1260 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Носивост 9344 кг
Година 2021 Километража 3600 м/ч Сила
Кина
багер гасеничар Kobelco SK135 SK130 SK140 багер гасеничар Kobelco SK135 SK130 SK140 багер гасеничар Kobelco SK135 SK130 SK140
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 3900 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 4278 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2016 Километража 4159 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.600 €
Мини багер
Носивост 5600 кг
Година Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел RK250 Висина на подигање 40 м Носивост 25000 кг
Година 03/2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 15000 кг
Година 2010 Километража 2456 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5 Носивост 55000 кг
Година 2018 Километража 2456 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 5
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 06/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Kobelco SK200-8 Tracked Excavator Used Construction Machienry багер гасеничар Kobelco SK200-8 Tracked Excavator Used Construction Machienry багер гасеничар Kobelco SK200-8 Tracked Excavator Used Construction Machienry
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Kobelco KX 185 багер гасеничар Kobelco KX 185 багер гасеничар Kobelco KX 185
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 06/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Kobelco SK200E Tracked Excavator Used Construction Machienry багер гасеничар Kobelco SK200E Tracked Excavator Used Construction Machienry багер гасеничар Kobelco SK200E Tracked Excavator Used Construction Machienry
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 04/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
мини багер Kobelco U-15 мини багер Kobelco U-15 мини багер Kobelco U-15
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 02/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Kobelco SK125SR багер гасеничар Kobelco SK125SR багер гасеничар Kobelco SK125SR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 09/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
багер гасеничар Kobelco SK125SR багер гасеничар Kobelco SK125SR багер гасеничар Kobelco SK125SR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 08/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 07/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 474 огласа
Прикажи
Претплати се