Филтри -

Градежни машини Kobelco од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини Kobelco од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 3658 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2397 м/ч Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2784 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
135.000 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1894 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 11589 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се