Филтри -

Градежни машини Kobelco од Холандија

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

34 огласа: Градежни машини Kobelco од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
47.900 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 13387 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4547 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Носивост 70000 кг
Година 06/2003 Километража 24000 м/ч Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 13190 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Мини багер
Година 2016 Километража 3013 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 13432 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
84.500 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
17.250 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 14900 м/ч Сила
Холандија, Nieuwegein
Контактирајте го продавачот
154.500 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
154.500 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
84.500 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
84.500 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
84.500 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 8102 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 11129 м/ч Сила
Холандија, Veldhoven
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 10/1993 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2017 Километража 2500 м/ч Сила
Холандија, Harskamp
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 12382 м/ч Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража 13900 м/ч Сила
Холандија, Nieuwegein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 51 м
Година Километража 8448 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 15.25 м Носивост 35000 кг Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 10/1989 Километража 25000 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Дофат на стрела 33 м Носивост 65000 кг
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Beemster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година Километража 18000 м/ч Сила
Холандија, Geertruidenberg
Контактирајте го продавачот
78.000 €
Багер гасеничар
Година 2021 Километража 1396 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
RB Trading International
6 години на Machineryline
кран гасеничар Kobelco CKS800 кран гасеничар Kobelco CKS800 кран гасеничар Kobelco CKS800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 45 м
Година 2013 Километража 9500 м/ч Сила
Холандија, Oosterhout
PVE Cranes & Services
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи