Филтри -

Градежни машини Kobelco од Финска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини Kobelco од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 1999 Километража Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Мини кран
Година Километража 604 м/ч Сила
Финска, Nurmes
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
160.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 8930 м/ч Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година Километража 11802 м/ч Сила
Финска, Eura
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 7480 м/ч Сила
Финска, Ylöjärvi, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2001 Километража 15600 м/ч Сила
Финска, Joensuu
кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800 кран гасеничар Kobelco CKE 1800
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Висина на подигање 100 м Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 2002 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Финска, Tampere
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се