Филтри -

Градежни машини Kobelco од Чешка Република

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини Kobelco од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.140 € CZK 399.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2004 Километража 15211 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic

Other makes in the section "Градежни машини од Чешка Република"

Контактирајте го продавачот
41.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 7705 м/ч Сила
Чехија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Чехија, Světlá pod Ještědem
Контактирајте го продавачот
78.880 € CZK 1.950.000 CZK
Железнички багер
Година 2010 Километража 11900 м/ч Сила
Чехија, Hodonín
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 04/2006 Километража 1717 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
75.500 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2011 Километража 14300 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
111.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2010 Километража 14100 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
ножична платформа Genie GS-1932
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 7.5 м Носивост 227 кг
Година 2018 Километража 81 м/ч Сила
Чехија, Bohemia
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 21150 м/ч Сила
Чехија, Hněvotín
Контактирајте го продавачот
38.420 € CZK 949.900 CZK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 5130 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година Километража 56652 км Сила
Чехија, VYSOKOV
Контактирајте го продавачот
26.250 € CZK 649.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
19.380 € CZK 479.000 CZK
Мини багер
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
18.530 € CZK 458.000 CZK
Багер на тркала
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
40.410 € CZK 999.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2009 Километража 10669 м/ч Сила
Чехија, MODLETICE
Контактирајте го продавачот
76.850 € CZK 1.900.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
52.540 € CZK 1.299.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 12500 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража Сила
Чехија, Praha 19
Контактирајте го продавачот
310.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 691 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
290.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 687 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
46.520 € CZK 1.150.000 CZK
Багер на тркала
Година 2012 Километража 10187 м/ч Сила
Чехија, Zlín
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
аукција 7.241 € CZK 179.000 CZK
Камион-мешалка
Година 12/2007 Километража 379082 км Сила
Чехија, Velký Borek
Контактирајте го продавачот
аукција 1.982 € CZK 49.000 CZK
Камион-мешалка
Година 01/1987 Километража 134546 км Сила
Чехија, Žatec 1
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се