Филтри -

Градежни машини Kegiom

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Kegiom: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини кран Kegiom 380-E4 SPIDER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 8 м Носивост 2400 кг
Година Километража Сила
Италија, Ovada
мини кран Kegiom 350-E4 PLUS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 8.5 м Дофат на стрела 6.79 м Носивост 2050 кг
Година Километража Сила 14.7 kW
Италија, Ovada
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мини кран Kegiom Sollevatore a Ventosa
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година Километража Сила
Италија, Ovada
мини кран Kegiom 8700-E4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 16 м Носивост 2690 кг
Година Километража Сила
Италија, Ovada
мини кран Kegiom 510-E4 SPIDER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 2850 кг
Година Километража Сила
Италија, Ovada
мини кран Kegiom 200-E3 SPIDER
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 6.2 м Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Италија, Ovada
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 14 м Носивост 2850 кг
Година 02/2021 Километража 2 м/ч Сила
Унгарија, Debrecen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се