Филтри -

Градежни машини Keestrack

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини Keestrack

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
49.950 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 01/2004 Километража 8384 м/ч Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Кина, Hefei
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.670 € SEK 449.000 SEK
Друга градежна машина
Година Километража 12492 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 2014 Километража 2150 м/ч Сила
Холандија, Almelo

Други марки во делот "Градежни машини"

Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.8 м Длабочина на копање 3880 мм Радиус на копање 2.49 м Висина за истовар 4.31 м Капацитет на хидраулична пумпа 320 бар
Година 2021 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.8 м Длабочина на копање 2800 мм Радиус на копање 4.75 м Висина за истовар 3.12 м Капацитет на хидраулична пумпа 243 бар
Година 2023 Километража Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м Носивост 160000 кг
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Стационарна пумпа за бетон
Година 04/2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 17555 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
120.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 7535 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
18.800 €
Натоварувач со тркала
Евро Euro 4 Носивост 800 кг Брзина 66 км/ч
Година 2019 Километража 14200 км Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 30 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13190 м/ч Сила
Шпанија, CIEMPOZUELOS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2004 Километража Сила
Кина
машина за дупчење Delmag RH12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 10100 м/ч Сила
Германија, Metten
нови натоварувач со тркала Sinomach 955T
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5000 кг Висина за истовар 3136 м Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови булдожер Sinomach TS120N-3 нови булдожер Sinomach TS120N-3 нови булдожер Sinomach TS120N-3
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2021 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
24.650 € Со вклучен ДДВ
Влечен скрепер
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Влечен грејдер
Година 02/2024 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски багер
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Дніпро
Контактирајте го продавачот
45.000 € Со вклучен ДДВ
Багер на тркала
Година 1999 Километража 6800 м/ч Сила
Украина, Zvenyhorodka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи