Филтри -

Градежни машини Kato од Кина

Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

103 огласа: Градежни машини Kato од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Kato NK500E-V автодигалка Kato NK500E-V автодигалка Kato NK500E-V
3
Контактирајте го продавачот
98.000 US$ EUR ≈ 89.210 €
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.310 €
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг
Година 01/1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KTA Модел SS500 Висина на подигање 50 м Носивост 50000 кг
Година 08/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 33 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2010 Километража 53871 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел SS500 Висина на подигање 55 м Носивост 50000 кг
Година 04/1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.490 €
Автодигалка
Висина на подигање 28 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 01/1995 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KATO KR500E Висина на подигање 35 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Носивост 25000 кг
Година 1992 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 12 м Носивост 25000 кг Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран KTA Модел NK250E Носивост 25000 кг
Година 08/2003 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KTA Модел NK500E-III Висина на подигање 50 м Дофат на стрела 15 м Дофаќач 14.6 м Носивост 50000 кг
Година 04/2006 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 29 м Дофаќач 12 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 01/1995 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран KTA Модел NK1200 Носивост 120000 кг
Година 05/2001 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Дофаќач 12 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/1998 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 39 м Дофат на стрела 39 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/1999 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран KTA Модел NK500E Носивост 50000 кг
Година 11/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Носивост 25000 кг
Година 01/1995 Километража 6000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 3 Марка на кран KTA Модел NK250E-III Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 15 м Дофаќач 14.6 м Носивост 25000 кг
Година 07/2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел SS500 Висина на подигање 42 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 60 км/ч
Година 02/2006 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Дофаќач 19 м Носивост 50000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/1999 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 3500 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел NK500E Висина на подигање 43 м Дофаќач 18 м Носивост 50000 кг
Година 02/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран KS Модел NK500-III Висина на подигање 40.6 м Дофаќач 15 м Носивост 50000 кг
Година 07/1996 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се