Филтри -

Градежни машини Kato од Европа

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

43 огласа: Градежни машини Kato

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2008 Километража 47664 км Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 58 м
Година 2022 Километража 3241 км Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1997 Километража 21956 км Сила
Ирска, Co. Cork
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2013 Километража 38938 км Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 29 м
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 70874 км Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2022 Километража 45 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 59398 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 01/1992 Километража Сила
Грција, Chalkida
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 1998 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
44.530 € GBP 38.500 GBP
Автодигалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 116 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
113.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 16 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини кран
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.460 € NOK 399.000 NOK
Мини багер
Година 2008 Километража 4150 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 30.3 м Дофат на стрела 24 м Дофаќач 24 м Носивост 13 кг
Година 2022 Километража Сила
Шпанија, Gijón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Kato Модел KR 300
Година 1992 Километража Сила
Шведска, Balsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Kato Модел KR 200 H Висина на подигање 26.7 м Дофаќач 7 м
Година 1990 Километража Сила
Шведска, Balsta
Контактирајте го продавачот
107.000 €
Автодигалка
Година 2013 Километража 16646 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2018 Километража 1026 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се