Филтри -

Градежни машини Karmel

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини Karmel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
120.000 € Со вклучен ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
90.690 € UAH 3.841.000 UAH
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
277.500 € UAH 11.750.000 UAH
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
218.000 € UAH 9.233.000 UAH
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
нови фабрика за бетон Karmel BSU-100 нови фабрика за бетон Karmel BSU-100 нови фабрика за бетон Karmel BSU-100
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
182.000 € Со вклучен ДДВ
Фабрика за бетон
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
198.700 € UAH 8.415.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
257.700 € UAH 10.910.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
125.000 € Со вклучен ДДВ
Фабрика за бетон
Година 01/2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
184.700 € UAH 7.823.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
159.500 € UAH 6.755.000 UAH
Мешалка за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
218.800 € UAH 9.266.000 UAH
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
129.900 € UAH 5.502.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
105.200 € UAH 4.454.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
90.430 € UAH 3.830.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
87.720 € UAH 3.715.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
160.200 € UAH 6.785.000 UAH
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
167.900 € UAH 7.111.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
89.680 € UAH 3.798.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
нови фабрика за бетон Karmel  KARMEL 60К STANDART (60 м.куб./год.)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
149.300 € UAH 6.323.000 UAH
Фабрика за бетон
Година 2023 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
208.800 € UAH 8.844.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
99.590 € UAH 4.218.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
128.800 € UAH 5.456.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
Контактирајте го продавачот
386.500 € UAH 16.370.000 UAH
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Украина, Хмельницький
нови фабрика за бетон Karmel M100
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
195.000 € Со вклучен ДДВ
Фабрика за бетон
Година 2024 Километража Сила
Украина, Хмельницький
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Претплати се