Филтри -

Градежни машини KamAZ од Украина

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

17 огласа: Градежни машини KamAZ од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.100 US$ EUR ≈ 14.860 €
Автодигалка
Марка на кран Bumar Висина на подигање 29 м Дофат на стрела 22 м Дофаќач 7 м Носивост 20000 кг
Година 1993 Километража Сила
Украина, Рогатин
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС—28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ново возило со дигалка со корпа KamAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 22
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ТВ-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ Автогидроподъемник АГП-22 (Автовышка)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС—26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС—22-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 22 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ АП-22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВИПО-32 ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВИПО-32 ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВИПО-32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ ВС-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 36-01 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 20 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
ново возило со дигалка со корпа KamAZ АП-28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.310 €
Автодигалка
Марка на кран KTA Модел 18.01 Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18.2 м Носивост 18000 кг
Година 2008 Километража 32560 км Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Модел SMB 10000
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се