Филтри -

Градежни машини KUBOTA од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини KUBOTA од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2011 Километража 6300 м/ч Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
36.300 € UAH 1.488.000 UAH
Мини багер
Носивост 740 кг
Година 2018 Километража 1048 м/ч Сила
Украина, Житомир
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 07/2007 Километража 5688 м/ч Сила
Украина, Біла Церква
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2012 Километража 4050 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 2 кг
Година 2013 Километража 7200 м/ч Сила
Украина, Хустський район
Контактирајте го продавачот
36.300 € UAH 1.488.000 UAH
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Украина, Житомир
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража 3146 м/ч Сила
Украина, Черновцы
Контактирајте го продавачот
39.900 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4000 м/ч Сила
Украина, Рівне
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2011 Километража 6816 м/ч Сила
Украина, Житомир
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се