Филтри -

Градежни машини KUBOTA од Италија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини KUBOTA од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
железнички багер KUBOTA U 50
1
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Железнички багер
Година 2008 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Мини багер
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Италија, Caorso, 29012
RB Trading International
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мини багер
Година 2004 Километража 4484 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 6201 м/ч Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Мини багер
Година 2015 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2022 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2015 Километража 4912 м/ч Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 2604 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 1858 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 1343 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Мини багер
Година 2008 Километража 2823 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Мини багер
Година 2020 Километража 1490 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 4867 м/ч Сила
Италија, Roma
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се