Филтри -

Градежни машини KS

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини KS

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.000 US$ EUR ≈ 62.320 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел МАШЕКА Висина на подигање 28 м Носивост 25 кг
Година 2006 Километража 1 км Сила
Украина, Киев
нови вакуумски лифт KS 1025 OFFROAD нови вакуумски лифт KS 1025 OFFROAD нови вакуумски лифт KS 1025 OFFROAD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуумски лифт
Висина на подигање 5 м Носивост 1025 кг
Година Километража Сила
Шпанија, Mancha Real (Jaén, España)
Контактирајте го продавачот
4.353 € UAH 175.000 UAH
Автодигалка
Година 1986 Километража Сила
Украина, Хоростків
Контактирајте го продавачот
895,50 € UAH 36.000 UAH
Надземна дигалка
Висина на подигање 12 м Носивост 2000 кг Брзина на подигање на товар 8 м/мин
Година 1970 Километража Сила
Украина, Звягель
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се