Филтри -

Градежни машини KRUPP од Полска

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини KRUPP од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.260 € PLN 425.000 PLN
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK 3050 Висина на подигање 38 м Дофаќач 16 м
Година 1995 Километража Сила
Полска, Tychy
Контактирајте го продавачот
24.420 € PLN 115.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 23 м Дофаќач 13 м Носивост 25000 кг
Година 03/1988 Километража 25330 км Сила
Полска, Kościan
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
44.580 € PLN 209.900 PLN
Автодигалка
Година 1987 Километража 14000 м/ч Сила
Полска, Dębołęka
автодигалка KRUPP GMT 2025 автодигалка KRUPP GMT 2025
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 26 м
Година 1987 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Grove Модел KMK 3050 Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м Носивост 50000 кг
Година 1995 Километража 200075 км Сила
Полска, Ruda Śląska
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се