Филтри -

Градежни машини KRUPP од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KRUPP од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1993 Километража Сила
Германија, Gierstädt
автодигалка KRUPP KMK 4070 автодигалка KRUPP KMK 4070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 4070 Дофаќач 38.1 м
Година 1991 Километража 165000 км Сила
Германија, Inchenhofen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка KRUPP KMK4070
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1989 Километража 50000 км Сила
Германија, Frankfurt/Main
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1973-11 Километража 18911 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
автодигалка KRUPP 12 GTT
1
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1973-11 Километража 18911 км Сила 150 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1989 Километража 122000 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1992-06 Километража 79402 км Сила 290 кс
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се