Филтри -

Градежни машини KRUPP од Европа

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KRUPP: 40 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел KMK 4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 1991 Километража 154590 км Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел KMK4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Романија, Timișoara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 50 м Дофаќач 17 м
Година Километража Сила
Романија, Tirgu-Mures
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 24.9997 м Дофат на стрела 43.00728 м Дофаќач 18.00149 м Носивост 25002 кг Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 06/1991 Километража 123455 км Сила
Бугарија, Шумен
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Автодигалка
Година 05/1990 Километража 145748 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 20000 кг
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
автодигалка KRUPP Paragolpes Del KRUPP KMK 2025 TODO TERRENO 4X4X4 автодигалка KRUPP Paragolpes Del KRUPP KMK 2025 TODO TERRENO 4X4X4 автодигалка KRUPP Paragolpes Del KRUPP KMK 2025 TODO TERRENO 4X4X4
3
Контактирајте го продавачот
500 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
автодигалка KRUPP Paragolpes Del KRUPP GMK 4060 автодигалка KRUPP Paragolpes Del KRUPP GMK 4060
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
автодигалка KRUPP Poleas Nailon KRUPP KMK 2025 TODO TERRENO 4X4X4 автодигалка KRUPP Poleas Nailon KRUPP KMK 2025 TODO TERRENO 4X4X4
2
Контактирајте го продавачот
100 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
автодигалка KRUPP  KMK 3050 GRUA MOVIL 50 TN автодигалка KRUPP  KMK 3050 GRUA MOVIL 50 TN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Vilafranca del Penedès, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м Дофаќач 16 м
Година 10/1988 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел KMK 5090 Висина на подигање 56 м Дофат на стрела 41 м Дофаќач 16 м
Година 10/1991 Километража Сила
Грција, Ελευθέριο Κορδελιό
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се