Филтри -

Градежни машини KRUPP

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

58 огласа: Градежни машини KRUPP

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Автодигалка
Година 1990 Километража 89000 км Сила
Полска
автодигалка KRUPP KMK 2025 автодигалка KRUPP KMK 2025 автодигалка KRUPP KMK 2025
3
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Автодигалка
Марка на кран Krupp Висина на подигање 23 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Rīga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 42.3 м Дофаќач 9 м Носивост 100000 кг
Година 06/1993 Километража 60000 км Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел KMK 4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 1991 Километража 154590 км Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Grove Модел KMK4080 Висина на подигање 43 м Дофат на стрела 43 м Дофаќач 13 м Носивост 80000 кг
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 04/1993 Километража Сила
Кина, Shanghai
автодигалка KRUPP GMT 2025 автодигалка KRUPP GMT 2025
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 26 м
Година 1987 Километража Сила
Полска, Wojkowice Kościelne
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Krupp Брзина 75 км/ч
Година 1991 Километража 106848 км Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 38 м Носивост 200000 кг
Година 1993 Километража 4560 м/ч Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
пневматски чекан KRUPP Presslufthammer пневматски чекан KRUPP Presslufthammer пневматски чекан KRUPP Presslufthammer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматски чекан
Година Километража Сила
Германија, Dorsten - Hervest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 43 м Дофаќач 12 м Носивост 80000 кг
Година 1993 Километража 150000 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 21 м Носивост 20000 кг
Година 1994 Километража 18395 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
110.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Модел 4060 Висина на подигање 51 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 16 м Носивост 60000 кг Брзина 75 км/ч
Година 1991 Километража 59000 км Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Автодигалка
Година Километража Сила
Шпанија, Ribarroja del Turia
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 65.040 €
Автодигалка
Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м Носивост 45000 кг
Година 1990 Километража 69000 км Сила
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Grove Висина на подигање 60 м Дофаќач 35 м Носивост 180000 кг Капацитет на крајот на стрелата 180 т
Година 05/1995 Километража 60090 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 1 Марка на кран Krupp Модел KMK 40/80 Висина на подигање 56 м Дофаќач 13 м
Година 1991 Километража 123456 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Модел KMK2025 Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 23 м Дофаќач 13 м
Година 10/1990 Километража Сила
Романија, Timișoara
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1989 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
автодигалка KRUPP KMK 4060
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 35 м
Година 1989 Километража 65000 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Автодигалка
Година 1989 Километража 18560 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 20.5 м
Година 11/1994 Километража 111802 км Сила
Германија, Kirchheim
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 60000 кг
Година 1990 Километража 114000 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1990-01-01 Километража 70600 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
оплата KRUPP Krings Stahl Verbau оплата KRUPP Krings Stahl Verbau оплата KRUPP Krings Stahl Verbau
3
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Оплата
Година 2000 Километража Сила
Германија, Allensbach
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се