Филтри -

Градежни машини KRAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KRAZ - Казахстан: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка KRAZ КТА-28 (Шасси КрАЗ-65101)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 18.4 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
автодигалка KRAZ КТА-25 (Шасси КрАЗ-65101)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 18.4 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автодигалка KRAZ КТА-25 (Шасси КрАЗ-63221)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 18.4 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион-мешалка KRAZ 6124Р4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 10900 кг
Година Километража Сила 240 кс
Казахстан, Алматы
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KRAZ 65053 КрАЗ-6133Р4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 17100 кг
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион-мешалка KRAZ 6133Р2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 17100 кг
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се