Филтри -

Градежни машини KRANEKS

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KRANEKS: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.730 € RUB 5.700.000 RUB
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 3861 м/ч Сила 180 кс
Русија, Красноярск
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се